Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• felek428 -

Liked Filuu’s post in the thread Opis aktualizacji #12 - Polski.

Like (Post)
    LIWeeMr.png DBOZ-Seperator-Final-Work.png
    myTDWKc.png
    DBOZ-Seperator-Final-Work.png Podniebny Dungeon ★ PatchNotes12_Promotional_Art.png DBOZ-Seperator-Final-Work.png ★ Opis Zapraszamy do statku kosmicznego Frizera! Miejsce pełne niebezpiecznych
  • Waris -

Replied to the thread Satan-Style Martial Art Book Crash on Free Battle.

Knows Issues

• DBOBrasilMMORPG -

Posted the thread Satan-Style Martial Art Book Crash on Free Battle.

Thread
    When using the book during free battle the game for both players drops.
  • ElPiTuFoGamer -

Replied to the thread Convertirse en un Ermitaño Tortuga.

• Gizmo -

Replied to the thread Disconnect.

Spróbuje jeszcze stary sprawdzony sposób informatyków - wyłącz i włącz xD jak nie zadziała, spróbuje Twojej metody. Zaraz dam znać. Edit : Niestety, żaden sposób nie działa.. już mnie to zaczyna denerwować. Spróbuje może w parzysty dzień XD :x011:
  • Waris -

Quote from Gizmo: “Quote from Waris: “Quote from Gizmo: “Naprawic? w jaki sposob? ” Włączasz launcher, po prawej stronie masz opcje ( taki klucz ), przesuwasz suwakiem na sam dół i jest opcja Fix, klikasz to i czekasz aż launcher zweryfikuje…
  • Gizmo -

Quote from Waris: “Quote from Gizmo: “Naprawic? w jaki sposob? ” Włączasz launcher, po prawej stronie masz opcje ( taki klucz ), przesuwasz suwakiem na sam dół i jest opcja Fix, klikasz to i czekasz aż launcher zweryfikuje wszystkie pliki i…
  • Waris -

Quote from Gizmo: “Naprawic? w jaki sposob? ” Włączasz launcher, po prawej stronie masz opcje ( taki klucz ), przesuwasz suwakiem na sam dół i jest opcja Fix, klikasz to i czekasz aż launcher zweryfikuje wszystkie pliki i dociągnie brakujące pliki.
  • Gizmo -

Naprawic? w jaki sposob? Edit(jak co post XD) : juz wiem jak to zrobić, ale to nic nie dało.
  • Waris -

Quote from Gizmo: “Kiedy wciskam Create Character, nadazam wybrac rase, klase, wyglad itd. nick; wciskam Create i zonk. ” Hmm dziwne, ja już jestem w kreacji postaci od ponad 15 minut i mnie nie wyrzuciło, spróbuj naprawić pliki gry w…
  • Gizmo -

Kiedy wciskam Create Character, nadazam wybrac rase, klase, wyglad itd. nick; wciskam Create i zonk.
  • Waris -

Quote from Gizmo: “Na launcherze czy juz w grze? Edit : Odpalony stoper na tel pokazywał 46 sekund od momentu klikniecia Start na launcherze i dupa. Mam tak próbować do skutku? czy jak? ” w którym momencie dokładnie dostajesz dc?
  • Gizmo -

Na launcherze czy juz w grze? Edit : Odpalony stoper na tel pokazywał 46 sekund od momentu klikniecia Start na launcherze i dupa. Mam tak próbować do skutku? czy jak?
  • Waris -

Quote from Gizmo: “Tylko minute? No to misja XD dobra, bede probował. Podziekował! Edit : Możesz mi jeszcze powiedzieć od ktorego momentu ta minuta sie nalicza? xD ” Prawdopodobnie od momentu kliknięcia start xD