Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Robertoxdd69 -

Liked WarriorZS’s post in the thread Sobre el SK.

Like (Post)
    Buenas tengo una sugerencia en el juego y es que se dejara al Shadow Knight tal y como estaba en global ya que en este se le escalaba la mayoría de sus habilidades en ataque enérgico pero con el cambio de la habilidad golpe audaz que ahora escala en…
  • felek428 -

Liked Filuu’s post in the thread Opis aktualizacji #12 - Polski.

Like (Post)
    LIWeeMr.png DBOZ-Seperator-Final-Work.png
    myTDWKc.png
    DBOZ-Seperator-Final-Work.png Podniebny Dungeon ★ PatchNotes12_Promotional_Art.png DBOZ-Seperator-Final-Work.png ★ Opis Zapraszamy do statku kosmicznego Frizera! Miejsce pełne niebezpiecznych
  • Waris -

Replied to the thread Satan-Style Martial Art Book Crash on Free Battle.

Knows Issues

• DBOBrasilMMORPG -

Posted the thread Satan-Style Martial Art Book Crash on Free Battle.

Thread
    When using the book during free battle the game for both players drops.
  • ElPiTuFoGamer -

Replied to the thread Convertirse en un Ermitaño Tortuga.

• Gizmo -

Replied to the thread Disconnect.

Spróbuje jeszcze stary sprawdzony sposób informatyków - wyłącz i włącz xD jak nie zadziała, spróbuje Twojej metody. Zaraz dam znać. Edit : Niestety, żaden sposób nie działa.. już mnie to zaczyna denerwować. Spróbuje może w parzysty dzień XD :x011:
  • Waris -

Quote from Gizmo: “Quote from Waris: “Quote from Gizmo: “Naprawic? w jaki sposob? ” Włączasz launcher, po prawej stronie masz opcje ( taki klucz ), przesuwasz suwakiem na sam dół i jest opcja Fix, klikasz to i czekasz aż launcher zweryfikuje…
  • Gizmo -

Quote from Waris: “Quote from Gizmo: “Naprawic? w jaki sposob? ” Włączasz launcher, po prawej stronie masz opcje ( taki klucz ), przesuwasz suwakiem na sam dół i jest opcja Fix, klikasz to i czekasz aż launcher zweryfikuje wszystkie pliki i…
  • Waris -

Quote from Gizmo: “Naprawic? w jaki sposob? ” Włączasz launcher, po prawej stronie masz opcje ( taki klucz ), przesuwasz suwakiem na sam dół i jest opcja Fix, klikasz to i czekasz aż launcher zweryfikuje wszystkie pliki i dociągnie brakujące pliki.
  • Gizmo -

Naprawic? w jaki sposob? Edit(jak co post XD) : juz wiem jak to zrobić, ale to nic nie dało.
  • Waris -

Quote from Gizmo: “Kiedy wciskam Create Character, nadazam wybrac rase, klase, wyglad itd. nick; wciskam Create i zonk. ” Hmm dziwne, ja już jestem w kreacji postaci od ponad 15 minut i mnie nie wyrzuciło, spróbuj naprawić pliki gry w…
  • Gizmo -

Kiedy wciskam Create Character, nadazam wybrac rase, klase, wyglad itd. nick; wciskam Create i zonk.
  • Waris -

Quote from Gizmo: “Na launcherze czy juz w grze? Edit : Odpalony stoper na tel pokazywał 46 sekund od momentu klikniecia Start na launcherze i dupa. Mam tak próbować do skutku? czy jak? ” w którym momencie dokładnie dostajesz dc?
  • Gizmo -

Na launcherze czy juz w grze? Edit : Odpalony stoper na tel pokazywał 46 sekund od momentu klikniecia Start na launcherze i dupa. Mam tak próbować do skutku? czy jak?